Bilbao “Athletic” un Viljamss noslēdz vienu no garākajiem līgumiem futbola vēsturē

Inaki Viljamss, sportazinas.com
Inaki Viljamss

Spānijas spēcīgākās līgas futbola komanda Bilbao “Athletic” noslēgusi vienu no garākajiem līgumiem vēsturē ar uzbrucēju Inaki Viljamsu, ziņo britu medijs BBC.

Abas puses vienojušās par deviņu gadu līgumu līdz 2028. gadam. Klubs līgumā iekļāvis izpirkuma maksu 135 miljonu eiro apmērā.

Līdz ar to tas kļuvis par vienu no visu laiku garākajiem līgumiem futbola vēsturē. Rekords gan līdz šim pieder citam spāņu klubam Seviljas “Real Betis”, kas 1998. gadā noslēdza desmit gadu līgumu ar brazīliešu uzbrucēju Denilsonu.

“Ceru, ka sasniegsim lielas lietas, jo vēlos klubu padarīt labāku,” līguma parakstīšanu komentēja Viljamss. “Kā jūs redzat, šīs ir manas mājas un viss, kas man vajadzīgs, ir šeit. Klubs vienmēr uz mani ir licis cerības un devis visu, kas nepieciešams.”

25 gadus vecais Viljamss pārstāv “Athletic” komandu kopš 2014. gada, bet iepriekš bija šīs vienības jaunatnes sistēmā. Galvenās komandas rindās viņš piecās sezonās atzīmējies ar 48 vārtiem 204 spēlēs. Iepriekš izskanēja informācija, ka par futbolistu interesi izrādīja Anglijas premjerlīgas komanda Mančestras “United”.

Viljamss bijis arī Spānijas U21 izlases dalībnieks un vienu maču 2016. gadā aizvadīja arī galvenajā izlasē. Līdz šim brīdim viņš valstsvienībā gan vairs nav spēlējis. Zīmīgi, ka Viljamss ir dzimis Bilbao un “Athletic” ir viņa dzimtenes klubs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par