Bīls nosauc Vestbruku par vienu no labākajiem komandas biedriem karjerā

22/02/2021 20:33

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienības Vašingtonas “Wizards” spīdeklis Bredlijs Bīls nosaucis Raselu Vestbruku par vienu no labākajiem komandas biedriem, ar kādu viņam gadījies spēlēt.

“Viss, ko mēs zinājām par Vestbruku pirms viņa aizmainīšanas uz Vašingtonu, izrādījās nepatiess. Visi domāja, ka viņš ir karstasinīgs un nevienu neklausās, bet izrādījās, ka Rasels ir pavisam cits. Viens no labākajiem komandas biedriem, kādi man jebkad ir bijuši. Viņš mīl basketbolu un visu, kas ir saistīts ar šo spēli,” Vašingtonas kluba mājaslapā citēts Bīls.

Vestbruks “Wizards” vienībai pievienojās pirms sezonas maiņas darījuma rezultātā, savukārt pretējā virzienā – uz Hjūstonas “Rockets” devās Džons Vols, kurš iepriekšējā sezonā nespēlēja. Savukārt karjeras lielāko daļu Vestbruks pavadījis Oklahomasitijas “Thunder” – no 2008. līdz 2019. gadam.

Bīls ir “Wizards” izteikts līderis, kurš 25 mačos izcēlies ar caurmērā 32,9 punktiem, 5,2 atlēkušajām bumbām un 4,6 piespēlēm. Jau ziņots, ka amerikānis tika iebalsots Zvaigžņu spēles Austrumu konferences izlases starta pieciniekā. Savukārt Vestbruks ir “Wizards” otrs rezultatīvākais basketbolists ar vidēji 19,3 punktiem, 9,5 atlēkušajām bumbām un 9,7 piespēlēm.

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/02/2021 12:35

Latvijas basketbola izgāztā iespēja – kad un kur būs nākamā?

Visiem labi zināms tikko piedzīvotais Latvijas vīriešu basketbola izlases fiasko 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, tāpat arī nesenie notikumi ar sieviešu valstsvienības netikšanu uz Eiropas čempionātu. Daudz apskatīts, analizēts…