Bīls par spēli kopā ar Vestbruku: Mēs tiksim ar to galā, es protu pielāgoties

Bredlijs Bīls, sportazinas.com
Bredlijs Bīls | Foto: Vašingtonas "Wizards"

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Vašingtonas “Wizards” spīdeklis paudis pārliecību, ka vienības jaunieguvums atradīs kopīgo valodu ar saviem jauniem komandas biedriem.

Jau ziņots, ka pirms dažām dienām noticis starpsezonas lielākais darījums, kura ietvaros “Wizards” ieguva 32 gadus veco Vestbruku, savukārt Hjūstonas “Rockets” pretī saņēma 30 gadus veco Džonu Volu un 2023. gada drafta pirmās kārtas izvēli.

Aizvadītajā sezonā Bīls bija izteikts “Wizards” līderis, kurš daudz spēlēja ar bumbu. Vašingtonas kluba jaunieguvumam Vestbrukam ir ne pārāk laba reputācija – tiek uzskatīts, ka viņš ļoti nelabprāt dod piespēles un parasti visu dara pats.

“Mēs tiksim galā ar to, kā jāspēlē, viss būs labi. Nedomāju, ka viņš atnāks un mēģinās visu kontrolēt un pats visu darīt. Es nevaru spriest, kādēļ viņam nesanāca sastrādāties ar citiem puišiem, es neesmu citi puiši. Mana spēle atšķiras, es protu pielāgoties. Pielāgojos puišiem, ar kuriem es spēlēju, jauniem spēlētājiem. Mans uzdevums ir atvieglot viņu darbu,” Vetbruka pāreju komentēja Bīls.

Jāatzīmē, ka Vestbrukam ir viena no lielākajām algām NBA. Viņš par brīvo aģentu kļūs 2023. gadā, bet līdz tam viņam ik sezonu jāsamaksā 41,4, 44,2 un 47,1 miljoni dolāru. Savukārt Bīla līgums beigsies jau pēc 2020./2021. gada sezonas, par kuru viņš saņems 28,8 miljonus dolāru.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par