Binduļa komandai panākums, Balcers rezultatīvs zaudējumā

22/12/2017 08:46
balcers, sportazinas

Šonakt Amerikas hokeja līgā (AHL) un Austrumkrasta hokeja līgā (ECHL) pa vienai spēlei aizvadīja Latvijas sportistu pārstāvētās vienības.

Malējā uzbrucēja Rūdolfa Balcera Sanhosē ”Barracuda” AHL spēlē papildlaikā piekāpās Beikersfīldas ”Condors” 3:4. Balcers šajā spēlē četras reizes meta pa vārtiem, kas bija otrs labākais rādītājs komandā, un atalgoja sevi arī ar vārtu guvumu spēles pirmajā trešdaļā. Rūdolfs vēlāk nopelnīja arī vienu noraidījumu, kura laikā vārti netika zaudēti, kā arī spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu plus viens.

Savukārt ECHL mačā Kristofera Binduļa Dienvidkarolīnas ”Stingrays” uzveica Grīnvillas ”Swamp Rabbits” 3:1. Latviešu aizsargs šajā spēlē ne reizi nemeta pa vārtiem, soda minūtes nenopelnīja, kā arī neizcēlās ar rezultativitātes punktiem, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

AHL kopvērtējuma Klusā okeāna divīzijā ”Barracuda” ieņem septīto vietu astoņu komandu konkurencē, zaudējot 11 no 25 spēlēm, savukārt ECHL čempionātā ”Stingrays” Dienvidu divīzijā ieņem otro vietu. Binduļa komanda regulārā turnīra ietvaros izcīnījusi 17 uzvaras 26 spēlēs.