Bindulis gūst vārtus zaudētā mačā Vācijā

18/04/2021 18:42
Kristofers Bindulis

Latvijas hokejists Kristofers Bindulis svētdien guva vārtus Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) spēlē, taču Krēfeldes “Pinguine” vienība viesos piedzīvoja zaudējumu. Uzbrucēja Filipa Bunča un aizsarga Binduļa pārstāvētā Krēfeldes “Pinguine” vienība viesos ar 2:4 (0:1, 0:2, 2:1) piekāpās Menheimas “Adler”.

Bindulis 50.minūtē guva savas komandas otros vārtus, panākot 2:3. Aizsargs spēlēja 20 minūtes un 11 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem un reizi bloķēja pretinieka metienu. Buncis laukumā pavadīja 14 minūtes un astoņas sekundes, kuru laikā uzvarēja trijos no četriem iemetieniem un spēli beidza ar +/- rādītāju -1.

Citā mačā aizsarga Artura Kuldas pārstāvētā Nirnbergas “Ice Tigers” viesos ar 2:4 (2:2, 0:1, 0:1) piekāpās Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” komandai. Kulda laukumā pavadīja 19 minūtes un 29 sekundes, kuru laikā nopelnīja +/- rādītāju -1. “Ice Tigers” ar 40 punktiem 38 spēlēs Dienvidu grupā ieņem pēdējo – septīto vietu, bet Krēfeldes komanda ar 18 punktiem tikpat mačos ir pēdējā Ziemeļu grupā un visā līgā.

DEL regulārajā čempionātā 14 komandas sadalītas divās grupās – Ziemeļu un Dienvidu. Savas grupas ietvaros komandas aizvadīs četras savstarpējās spēles, bet ar otras grupas vienībām būs pa diviem savstarpējiem mačiem. Izslēgšanas turnīrā iekļūs katras grupas četras spēcīgākās komandas.