Bindulis un Buncis Vācijā debitē ar zaudējumu

20/12/2020 23:33

Latvijas hokeja aizsargs Kristofers Bindulis un uzbrucējs Filips Buncis svētdien aizvadīja savu pirmo spēli Vācijas augstākajā līgā (DEL), taču viņu pārstāvētā Krēfeldes “Pinguine” sezonas pirmajā mačā cieta zaudējumu.

Krēfeldes hokejisti viesos ar rezultātu 1:4 (1:0, 0:2, 0:2) atzina Volfsburgas “Grizzlys” pārākumu.

Bindulis laukumā pavadīja 17 minūtes un 30 sekundes, maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu, bet Buncis 12 minūtēs un 43 sekundēs divreiz meta pa vārtiem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -2.

25 gadus vecais Bindulis “Pinguine” rindas papildināja šovasar, bet divus gadus jaunākais Buncis par Krēfeldes komandas spēlētāju kļuva šonedēļ.

Tāpat šonedēļ Nirnbergas “Ice Tigers” komandai pievienojās aizsargs Artūrs Kulda, kurš vēl sestdien nedevās laukumā, viņa pārstāvētajai vienībai viesos ar 1:5 piekāpjoties Manheimas “Adler”.

DEL regulārajā čempionātā 14 komandas sadalītas pa divām divīzijām – Ziemeļu un Dienvidu. Savas divīzijas ietvaros komandas aizvadīs četras savstarpējās spēles, bet ar otras divīzijas vienībām būs pa diviem savstarpējiem mačiem. Izslēgšanas turnīrā iekļūs katras divīzijas četras spēcīgākās komandas.