“Biolars”/”Jelgava” volejbolisti Tartu zaudē trīs setu mačā

Biolars/Jelgava
Biolars/Jelgava | Foto: Biolars/Jelgava

“Biolars”/”Jelgava” komanda svētdien Tartu cieta zaudējumu “Credit24” meistarlīgas spēlē.

Jelgavnieki viesos ar rezultātu 0-3 (9:25, 18:25, 22:25) piekāpās Tartu “BigBank” komandai.

Turnīra rīkotāji informē, ka tehnisku problēmu dēļ statistika pieejama tikai par pirmajiem diviem setiem, kuros Latvijas komandā pa pieciem punktiem guva Aleksandrs Kudrjašovs un Aigars Sniedzāns.

“Biolars”/”Jelgava” Igauniju atstāja bez uzvarētiem setiem, jo vakar ar 0-3 piekāpās “Saaremaa” komandai.

Līgas vadībā ar 20 punktiem septiņās cīņās ir “Saaremaa”, kurai seko “Lūši” ar 13 punktiem piecos mačos. Atvara Ozoliņa, Toma Švana un Kristapa Platača pārstāvētā “Parnu” ir ceturtā ar septiņiem punktiem četrās spēlēs, sestā ar pieciem punktiem tikpat cīņās ir “RTU Robežsardze”/”Jūrmala”, astotā ar trim punktiem piecos mačos – “Biolars”/”Jelgava”, bet pēdējo desmito vietu bez punktiem trijās cīņās ieņem “Daugavpils Universitāte”/”Ezerzeme”.

Bija paredzēts, ka oktobrī Covid-19 pandēmijas apstākļos Latvijas klubi “Credit24” meistarlīgā tiekas vien savā starpā. Tomēr, saslimušo skaitam trijās Baltijas valstīs izlīdzinoties, jau ātrāk kļuva iespējamas arī Latvijas klubu cīņas ar kaimiņu komandām.

Vīriešu konkurencē šogad “Credit24” Meistarlīgā piedalās desmit komandas – piecas no Igaunijas (Tartu “Bigbank”, “Parnu”, “Saaremaa”, Tallinas “Selver” un “TalTech”), četras no Latvijas (“Daugavpils Universitāte”/”Ezerzeme”, “RTU Robežsardze”/”Jūrmala”, Jēkabpils “Lūši” un “Biolars”/”Jelgava”), un dalībnieku vidū atkal ir Lietuvas pārstāvji – Klaipēdas “Amber Volley”.

Šī gada marta beigās turnīra rīkotāji Covid-19 izplatības dēļ pieņēma lēmumu neizspēlēt “Final four” turnīru, kā rezultātā čempioni netika kronēti.

Sievietes

“Jelgavas” un “Rīgas Volejbola skolas”/”Latvijas Universitātes” (RVS/LU) komandas nedēļas nogalē svinēja uzvaru Baltijas sieviešu volejbola līgas spēlēs.

Jelgavnieces sestdien savā laukumā ar 3-0 (25:15, 25:21, 25:15) pārspēja Daugavpils “miLATss” komandu.

Uzvarētājām ar 16 punktiem rezultatīvākā bija Liene Šimkuse, bet 15 punktus guva Līga Plāte, abām volejbolistēm izceļoties ar četrām netveramajām servēm. Pretiniecēm 11 punktus guva Diana Černiševa.

Tikmēr RVS/LU svētdien viesos ar 3-0 (25:20, 25:16, 27:25) guva virsroku pār “Rīgas Stradiņa Universitāti”/”Ingunas Minusas Volejbola skolu” (RSU/MVS).

RVS/LU komandā ar 14 punktiem atzīmējās Kristīne Kramēna, bet 12 punkti, četri no tiem blokā, bija Katrīnai Paulai Krustkalnei. Mājiniecēm 13 punktus sarūpēja Elza Smilškalne, bet 12 punkti bija Annai Jurdžai.

Turnīra līderpozīcijā ar desmit punktiem četros mačos ir RVS/LU, tālāk ar deviņiem punktiem trīs spēlēs seko Tallinas “TalTech”/”Tradehouse”. “Jelgava” ar septiņiem punktiem piecos dueļos ir trešā, RSU/MVS ar pieciem punktiem četros dueļos atrodama piektajā vietā, bet “miLATss” ar diviem punktiem trīs spēlēs ir septītā starp deviņām komandām.

2019./2020.gada sezonā par uzvarētājām kļuva RVS kluba pārstāves, kas finālā Igaunijas pilsētā Jiri piecos setos pārspēja Tallinas “TalTech”/”Tradehouse”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par