“Bite” atkāj, kurās Latvijas izlases spēlēs PČ laikā bijis vislielākais mobilo sakaru patēriņš

09/06/2021 17:04
Latvijas hokeja izlase

Vislielākais mobilo sakaru patēriņš pasaules hokeja čempionāta laikā bijis dienās, kad Latvijas izlase spēlēja ar Itāliju, ASV un Vāciju, liecina mobilo sakaru operatora SIA “Bite Latvija” apkopotie dati par patēriņu savā tīklā.

Kā informē kompānija, spēles dienā pret Itāliju mobilo datu patēriņš “Bite” tīklā, salīdzinot ar ikdienas rādītājiem, palielinājies par 59%. Vislielākais datu patēriņa pieaugums čempionāta laikā esot bijis ne tikai Rīgā, bet arī Liepājā un Jelgavā. Operatīvie dati liecinot, ka dienās, kad norisinājās Latvijas hokeja izlases spēles pret ASV un Vāciju, mobilo datu patēriņš “Bite” tīklā pieaudzis attiecīgi par 48% un 32%. Visās dienās, kad norisinājās Latvijas hokeja valstsvienības spēles, vērojams datu kāpums, tam vidēji sasniedzot 32% pieaugumu, salīdzinot ar ikdienas rādītājiem.

Uzņēmums arī atzīmē, ka Latvijas hokeja izlases spēļu laikā mobilo datu patēriņš “Bite” tīklā ir bijis ievērojami lielāks, nekā dienās, kad notika ceturdaļfināli, pusfināli un fināls. Piemēram, 6.jūnijā, kad norisinājās čempionāta fināla spēle starp Somijas un Kanādas hokeja valstsvienībām, datu patēriņš “Bite” tīklā audzis par 12%, salīdzinot ar ikdienas rādītājiem.

2021.gada pasaules čempionāts Rīgā norisinājās no 21.maija līdz 6.jūnijam. Par čempioniem tika kronēti Kanādas hokejisti, bet Latvijas izlase pēc apakšgrupu turnīra fāzes nepārvarēšanas tika klasificēta 11.vietā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…