“Blue Jackets” 23. zaudējums, Ovečkins kļūst par NHL visu laiku otro labāko snaiperi (VIDEO)

24/12/2022 09:19
Kolumbusas Blue Jackets

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Kolumbusas “Blue Jackets” bez Elvja Merzļikina piedzīvoja 23. neveiksmi šosezon, ar 2:5 zaudējot Čikāgas “Blackhawks”.

Pēc 23 nospēlētajām minūtēm rezultāts bija 0:4, kas noveda pie Danīla Tarasova nomainīšanas pret Jonasu Korpisalo. Otrā perioda vidū Kirils Marčenko samazināja deficītu līdz 1:4, trešajā periodā Markuss Bjorks panāca 2:4, bet 53. minūtē Džonatans Teivzs pielika punktu, gūstot vārtus vairākumā – 2:5.

Merzļikins joprojām ārstējas un netiek iekļauts “Blue Jackets” pieteikumā.

Vašingtonas “Capitals” ar 4:1 pārspēja Vinipegas “Jets”. Gūstot divus vārtus, Aleksandrs Ovečkins apsteidza Gordiju Hovu un ar 802 vārtu guvumiem ir NHL visu laiku otrs labākais snaiperis.

Karolīnas “Hurricanes” ar 6:5 apspēlēja Filadelfijas “Flyers” un uzstādīja franšīzes rekordu, gūstot punktus 14 spēlēs pēc kārtas. Ar diviem vārtiem uzvarētāju komandā izcēlās Jespers Fasts, trīs rezultatīvas piespēles Džordanam Stālam.

Ņujorkas “Islanders” ar 5:1 sagrāva Floridas “Panthers”. Ar 2+1 atzīmējās Entonijs Buveljē.

Ceturto uzvaru pēc kārtas svinēja Kolorado “Avalanche”, papildlaikā ar 3:2 pieveicot Nešvilas “Predators”. Mača gaitā “Avalanche” atspēlējās no 0:2, ar 1+1 izceļoties Miko Rantanenam. Uzvaras vārtus overtaimā guva Samuēls Žirārs.

Citi mači: Bostonas “Bruins” – Ņūdžersijas “Devils” 4:3, Monreālas “Canadiens” – Dalasas “Stars” 2:4, Vankūveras “Canucks” – Edmontonas “Oilers” 5:2, Losandželosas “Kings” – Arizonas “Coyotes” 1:2 PM, Sentluisas “Blues” – Vegasas “Golden Knigts” 4:5 PM, Kalgari “Flames” – Anahaimas “Ducks” 3:2 PL