“Blue Jackets” aizsargs: Kad “Panthers” fani sāka skandēt “Mēs gribam desmitos”, tas bija ļoti apkaunojoši

16/01/2022 16:10
Floridas

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” aizsargs Zaks Verenskis dalījies emocijās pēc sāpīgā zaudējuma aizvadītās nakts regulārā čempionāta mačā, kurā Kolumbusas vienība cieta kaunpilnu sagrāvi ar 2:9 pret Floridas “Panthers”.

Jau ziņots, ka naktī uz svētdienu “Blue Jakcets” vārtos stājās latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins, kurš aizvadīja pagalam neveiksmīgu pirmo periodu. Latvietis ielaida četras ripas jau pirmajās 13 ar pusi minūtēs un drīz vien tika nomainīts, savukārt Kolumbusa visā mačā ielaida deviņus vārtus un piedzīvoja pamatīgu sagrāvi.

“Kad viņu fani sāka skandēt “Mēs gribam desmitos!”, un viņi bija viena soļa attālumā no tā, tas bija ļoti apkaunojoši. Ja godīgi, es pat nezinu, vai hokejā var just vēl lielāku kaunu,” pēc spēles atklāja Verenskis. “Es teiktu, ka šobrīd viņi ir labākā komanda līgā ātruma un struktūras ziņā. Var zaudēt maču, taču zaudēt šādā veidā ir pavisam kas cits.”

Tāpat pēc spēles viedokli pauda “Panthers” kluba krievu vārtsargs Sergejs Bobrovskis, kurš aizvadīja otro maču divu dienu laikā, iepriekš ar 7:1 pārspējot Dalasas “Stars” vienību. “Ko es varu teikt, puiši ir uz viļņa. Mums viss izdodas, un to ir ļoti patīkami skatīties. Ir ļoti aizraujoši būt daļai no šīs komandas. Un fani savas arēnas sienās rada brīnišķīgu atmosfēru,” sacīja Bobrovskis.

Ar 38 mačos izcīnītiem 57 punktiem ”Panthers” ir visas līgas līdervienība, savukārt Kolumbusa ar 36 spēlēs iegūtiem tikai 35 punktiem šobrīd noslēdz Austrumu konferences labāko komandu desmitnieku.

”Blue Jackets” nākamo spēli aizvadīs vien pēc piecām dienām (21. janvārī), kad viesos būs jātiekas ar vienu no savām tiešajām konkurentēm Filadelfijas ”Flyers”.