“Blue Jackets” aizsargs priecīgs, ka komanda piesaistījusi pieredzējušo Bebkoku

27/07/2023 11:44
Nokopēts
Zeks Verenskis

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolumbusas “Blue Jackets” aizsargs Zeks Verenski sarunā ar līgas preses dienestu paudis viedokli par jaunu galveno treneri.

Jau vēstīts, ka starpsezonā par Elvja Merzļikina pārstāvētās “Blue Jackets” stūrmani tika nozīmēts pieredzējušais Bebkoks, kurš ir “triple gold” kluba dalībnieks – viņš ir Stenlija kausa, pasaules un olimpiskais čempions. Treneris bez darba NHL līmenī bija kopš 2019. gada novembra, kad viņu atlaida no Toronto “Maple Leafs”.

Turpmākajos gados ieņemt pozīciju pie kāda NHL kluba stūres viņam traucēja reputācijas skandāls, jo īsi pēc atlaišanas no Toronto komandas vairāki hokejisti, kuri savulaik spēlējuši Bebkoka vadībā, apsūdzējuši viņu emocionālā vardarbībā.

“Katrs vēlas, lai galvenais treneris iededzina uguni un novirza jūsu grupu pareizajā virzienā. Domāju, mēneša laikā Bebkoks to jau ir izdarījis, un visi ir priecīgi sākt treniņnometni, lai gatavotos jaunajai sezonai,” saka Verenski. “Mums bija laba saruna. Aizbrauci pie viņa ciemos uz Mičiganu, runājām par mani un par to, ko viņš sagaida no manis un no komandas. Man palika labs iespaids. Kopš tās sarunas es vienkārši gribēju, lai sāktos treniņnometne,” uzsvēra aizsargs.

“Domāju, ka tas jau ir pagātnē,” par Bebkoka reputācijas skandāliem saka hokejists. “Nedomāju, ka puišiem ir kaut kādas šaubas. Domāju, puiši ir sajūsmināti par viņu, to var saprast no sarunām,” pārliecināts amerikānis.

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām