“Blue Jackets” ar Korpisalo vārtos dominē trešajā periodā (VIDEO)

02/03/2020 08:16

Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā Kolumbusas “Blue Jackets” ar 5:3 pārspēja Vankūveras “Canucks” hokejistus.

“Blue Jackets” vārtos šajā spēlē Jonass Korpisalo atvairīja 36 no 39 pretinieku metieniem. No rezervistu soliņa šo cīņu noraudzījās Matīss Kivlenieks, bet Elvis Merzļikins nebija komandas pieteikumā.

Kolumbusas komanda aizvadīja lielisku trešo trešdaļu, kurā guva četrus bezatbildes vārtus. Precīzi bija – Railijs Nešs, Zeks Verenskis, Emīls Bemstrems un Gustavs Nīkvists, bet pirmajā periodā atzīmējās Kevins Stenlunds.

Zaudētāju rindās ar vārtiem izcēlās Bo Horvats, Eliass Petersons un Džonatans Millers.

Merzļikins šosezon 32 spēlēs atvairījis 92,2% pretinieku metienu, vidēji spēlē ielaižot 2,39 vārtus, Korpisalo 35 spēlēs ticis galā ar 91,1%, ielaižot 2,58 ripas, bet Kivleniekam sešos dueļos ir 89,8% atvairīto metienu un 2,95 ielaisti vārti spēlē.

“Blue Jackets” šobrīd atrodas astotajā vietā Austrumu konferencē, bet “Canucks” ieņem septīto vietu Rietumos. Vankūveras klubs piedzīvojis trīs zaudējumus pēc kārtas.