“Blue Jackets” ar Korpisalo vārtos piedzīvo zaudējumu papildlaikā (VIDEO)

14/02/2021 07:21
Jonass Korpisalo

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Kolumbusas “Blue Jackets” (7-5)  ar Elvi Merzļikinu rezervē viesos ar 2:3 papildlaikā piekāpās Čikāgas “Blackhawks” (4-10).

Maiņas darījumā iegūtais Patriks Laine “Blue Jackets” vadībā izvirzīja pirmā perioda septītajā minūtē. Nikolass Bodīns otrā perioda ievadā rezultātu izlīdzināja, bet Kema Atkinsona vārti mājiniekiem pēdējās 20 minūtes ļāva sākt ar minimālu pārsvaru. Trīs minūtes līdz pamatlaika beigām Karls Soderberjs izrāva neizšķirtu, kamēr Aleksam Debrinkatam papildlaikā bija nepieciešamas vien 35 sekundes, lai nokārtotu viesiem uzvaru.

Atkinsons mājinieku rindās guva vārtus un reizi rezultatīvi piespēlēja, kamēr Patriks Keins Čikāgas komandā iekrāja divas piespēles. Merzļikina konkurents Korpisalo atvairīja 28 no 31 metiena.

Pirmdien “Blue Jackets” tiksies ar Karolīnas “Hurricanes”. Kolumbusas komanda 16 spēlēs tikusi pie 18 punktiem, kas Centrālajā divīzijā ļauj ieņemt ceturto vietu. Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.

Jau ziņots, ka savu trešo maču Sanhosē “Sharks” rindās aizvadīja latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers, kurš rezultatīvi asistēja vienīgajā vārtu guvumā, kas nespēja glābt komandu no zaudējuma ar 1:3 pret Vegasas “Golden Knights”.