“Blue Jackets” arī otrajā spēlē bez Merzļikina piedzīvo zaudējumu (VIDEO)

24/10/2021 07:38
Jonass Korpisalo un Andrejs Svečņikovs

Otro neveiksmi Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šosezon piedzīvoja Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets”, kura ar 1:5 piekāpās Karolīnas “Hurricanes”.

Pēc diviem periodiem Kolumbusa atradās iedzinējos ar 1:3, savukārt noslēdzošajās 20 minūtēs tās vārtos ielidoja vēl divas ripas. Uzvarētāju rindās par rezultatīvāko kļuva Vinsents Tročeks, kuram divi goli un viena piespēle, pa diviem punktiem sakrājuši Džordans Stāls (1+1) un Andrejs Svečņikovs (0+2).

Elvim Merzļikinam šoreiz tika dota atpūta, un “Blue Jackets” vārtus sargāja Jonass Korpisalo, kurš atvairīja 28 no 33 metieniem. Ar somu Kolumbusa šosezon piedzīvoja divas neveiksmes tikpat spēlēs, kamēr ar Merzļikinu vārtos izcīnītas trīs uzvaras tikpat mačos.

Nākamo spēli “Blue Jackets” aizvadīs naktī uz 26. oktobri, kad plkst. 2:00 pēc Latvijas laika savā laukumā uzņems Dalasas “Stars”.