“Blue Jackets” atrod jaunu galveno treneri

11/06/2021 08:57

Elvja Merzļikina un Matīsa Kivlenieka pārstāvētais Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Kolumbusas “Blue Jackets” noslēdzis līgumu ar jaunu galveno treneri. Turpmāk komandu vadīs vairākus gadus vienībā par trenera asistentu strādājošais Breds Lārsens.

Lārsenam ir neliela pieredze galvenā trenera amatā – pirms kļūšanas par “Blue Jackets” darbinieku viņš divas sezonas trenēja Amerikas hokeja līgas (AHL) vienību Springfildas “Falcons”. Viņa vadībā komanda izcīnīja 92 uzvaras 152 spēlēs.

“Mēs bijām nopietnā izvērtēšanas procesā, kurā mēs rūpīgi apskatījām visus kandidātus,” atzinis “Blue Jackets” ģenerālmenedžeris Jarmo Kekalainens. “Lārsens bija viens no labākajiem jaunajiem treneriem Amerikas hokeja līgā (AHL), kad viņš pievienojās mūsu organizācijai. Pēdējo septiņu gadu laikā, strādājot par galvenā trenera palīgu, viņš ir nopelnījis spēlētāju, personāla un organizācijas cieņu ar savu darba ētiku.”

Lārsens Kolumbusas vienības vadības acīs izrādījās labāks par Žerāru Galānu, kurš aizveda Kanādas izlasi līdz triumfam pasaules čempionātā, kā arī Riks Tokets, kurš iepriekšējo četru sezonu laikā vadīja Arizonas “Coyotes”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Teilors Beks
23/06/2021 18:01

Minskas “Dinamo” paraksta līgumu ar “Metallurg” rezultatīvāko spēlētāju

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Minskas “Dinamo” paziņojis par viena gada līguma noslēgšanu ar kanādiešu uzbrucēju Teiloru Beku. Aizvadītajā sezonā pieredzējušais hokejists 56 KHL pamatturnīra spēlēs guva 16 vārtus un…