“Blue Jackets” atspēlējas un pārtrauc trīs zaudējumu sēriju (VIDEO)

22/01/2023 08:38
Kolumbusas

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) latviešu vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” savā laukumā ar rezultātu 5:3 pārspēja Sanhosē “Sharks”, pārtraucot trīs zaudējumu sēriju.

Šonakt “Blue Jackets” vārtos stājās somu vārtsargs Jonass Korpisalo, kurš atvairīja 23 no 25 metieniem, proti, 92% raidījumu pa viņa sargātajiem vārtiem. Merzļikins, kurš laukumā devās iepriekšējā spēlē pret Anaheimas “Ducks”, šonakt maču noraudzījās no rezervistu soliņa.

Spēles rezultātu 11.minūtē atklāja viesu uzbrucējs Timo Meiers, bet otrās trešdaļas ievadā pārsvaru dubultoja Niks Bonino. Kolumbusas hokejisti metās atspēlēties un līdz perioda beigām spēja izlīdzināt rezultātu uz tablo – pirmos “Blue Jackets” vārtus, spēlējot skaitliskajā vairākumā, guva Džonijs Gudro, bet pusotru minūti vēlāk neizšķirtu panāca Būns Dženers.

Trešā perioda sākumā minūtes laikā komandas apmainījās vārtu guvumiem. “Sharks” labā izcēlās Niko Sturms, bet mājiniekiem precīzs bija Patriks Laine. Turpinājumā “Blue Jackets” spēja gūt vēl divus bezatbildes vārtus. 4:3 panāca Gustavs Nīkvists, bet ripu tukšos Sanhosē vienības vārtos raidīja Sīns Kuralī, pieliekot punktu spēlei.

Ar 30 punktiem 46 spēlēs “Blue Jackets” ieņem pēdējo vietu Metropolitēna divīzijā, kā arī noslēdzošo 16.pozīciju visā Austrumu konferencē kopumā. Nākamo maču Kolumbusas komanda aizvadīs naktī uz otrdienu, 24.janvārī, plkst. 04:30 pēc Latvijas laika lūkojot pagarināt uzvaru sēriju izbraukumā pret Kalgari “Flames”.