“Blue Jackets” bez Merzļikina tiksies ar “Canucks”

01/03/2020 16:41

Gaidāmajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Elvja Mezļikina un Matīsa Kivlenieka pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” plkst. 2:00 pēc Latvijas laika aizvadīs spēli pret Vankūveras “Canucks”.

[post_bet]

Iepriekšējā spēlē Blue Jackets” ar 0:5 atzina Minesotas “Wild” pārākumu. Otrajā periodā cīņā iesaistījās Kivlenieks, kurš viņam atvēlētajās 27:30 minūtēs atvairīja 10 no 11 metieniem.

Paredzams, ka Merzļikins nepiedalīsies mačā pret “Canucks”. Jaunākā informācija liecina, ka latvietim ir viegls smadzeņu satricinājums, kas varētu likt viņam izlaist vēl dažas spēles.

Merzļikins šosezon 32 spēlēs atvairījis 92,2% pretinieku metienu, Jonass Korpisalo 34 spēlēs ticis galā ar 91,1%, bet Kivleniekam sešos dueļos ir 89,8% atvairīto metienu.

Kolumbusas rezultatīvākais spēlētājs šosezon ir Pjērs-Luks Dubuā, kuram 46 (18+28) punkti, bet “Canucks” rindās labākais ar 65 punktiem (25+40) ir Džonatans Millers.

“Blue Jackets” šobrīd atrodas astotajā vietā Austrumu konferencē, bet “Canucks” ieņem sesto vietu Rietumos. Abas komandas piedzīvojušas divus zaudējumus pēc kārtas.