“Blue Jackets” galvenais treneris atklāj, kurš vārtsargs spēlēs nākamajā mačā

17/02/2021 22:32
Elvis Merzļikins

Nacionālas hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” galvenais treneris Džons Tortorella atklājis, ka vārtos nākamajā spēlē pret Nešvilas “Predators” stāsies Elvis Merzļikins.

Tāpat apskatnieks Džefs Svoboda atklāj, ka Merzļikins vēl nespēlēs ar jaunajiem kājsargiem un cimdiem. “Man patīk jaunais dizains, bet man nepatīk paši kājsargi, jo tie vēl ir pārāk cieti. Par to neesmu priecīgs,” atzinis latvietis. Duelis pret “Predators” paredzēts 19. februārī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.

Merzļikinam šosezon septiņās spēlēs vidēji izdevies atvairīt 90,6% metienu, ielaižot vidēji 2,95 ripas, bet somu vārtsargs Jonass Korpisalo 12 mačos ticis galā ar 88,7% metienu, caurmērā cīņā ielaižot 3,55 ripas.

Iepriekšējā mačā pret Karolīnas “Hurricanes”, kad “Blue Jackets” piedzīvoja neveiksmi ar 3:7, Merzļikins mačā iesaistījās trešajā periodā, kad rezultāts uz tablo rādīja 3:5. Viņš vārtos nomainīja somu Jonasu Korpisalo, kurš bija atvairījis 20 no 25 pretinieku metieniem, bet Elvis sev atvēlētajās 20 minūtēs tika galā ar septiņiem no deviņiem metieniem.

Centrālajā divīzijā “Blue Jackets” pašlaik atrodas piektajā pozīcijā. Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.