“Blue Jackets” ĢM par trenera atlaišanu: Neticēju, ka viņš varētu mūs pacelt nākamajā līmenī

19/06/2024 21:39
Nokopēts
Paskāls Vinsents

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolumbusas “Blue Jackets” ģenerālmenedžeris Dons Vodels sarunā ar “The Athletic” komentējis galvenā trenera Paskāla Vinsenta atlaišanu.

Jau vēstīts, ka latvieša vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā “Blue Jackets” pirmdien no amata atbrīvoja Vinsentu, kurš par komandas stūrmani kļuva tikai pagājušā septembrī. Viņa vadībā “Blue Jackets” savu sniegumu, salīdzinājumā ar iepriekšējo katastrofālo gadu, krasi neuzlaboja – Kolumbusa aizvadītajā sezonā ieņēma pēdējo vietu Metropolitēna divīzijā un bija starp vājākajām NHL komandām.

Vinsentam tā bija debija kā NHL galvenajam trenerim, un, kā norādījis Vodels, kurš pats par komandas ĢM kļuva tikai pēc sezonas beigām, kanādiešu speciālista pēctecim ir jābūt iepriekšējai pieredzei amatā.

“Es nevienu nevainoju, bet, ņemot vērā to, kam šī komanda pēdējo divu, trīs gadu laikā ir izgājusi cauri, mums ir nepieciešams atrast cilvēku, kurš iepriekš jau ir bijis šajā amatā, kuram ir laba struktūra un atbildība. Spēlētāji to vēlas – viņi vēlas atbildību, viņi vēlas strādāt kā komanda, atbrīvoties no nesaskaņām un citām lietām. Esmu pārliecināts, ka mums vajag treneri ar labiem panākumiem šajā līgā,” atzina “Blue Jackets” ĢM.

Jāpiemin, ka Kolumbusas komandā pēdējo četru sezonu laikā ir strādājuši četri treneri – Džons Tortorella pameta komandu pēc 2020./2021. gada sezonas, Breds Larsens amatā bija nākamos divus gadus, kamēr Maiks Bebkoks, kurš par komandas stūrmani tika nozīmēts pagājušā vasarā, tika atlaists pat pirms treniņnometnes sākuma, jo atkal nonāca skandālā. Tā rezultātā situāciju “glābt” nācās Vinsentam.

“Saprotu, ka spēlētājiem [šādā situācijā pie treneru maiņām ir grūti], taču arī man šī ir jauna situācija un mēs tajā nevaram atkal nonākt. Nevaru mainīt to, kas noticis pagātnē, galvenais ir izdarīt pareizo soli tagad nākotnes labā. Domāju, ka arī spēlētāji tā vēlas,” pārliecināts ir Vodels, savu lēmumu atbrīvot Vinsentu pamatojot ar pārliecības trūkumu speciālistā. “Savā neilgajā pavadītajā laikā Kolumbusā, ieskaitot sarunas ar Paskālu, esmu daudz ko sapratis. Galu galā, neņemot vērā apkārtējo viedokļus, es vienkārši neticēju, ka viņš ir tas cilvēks, kurš mūs varētu pacelt nākamajā līmenī.”

Pārmaiņas Kolumbusā – “Blue Jackets” atlaiž galveno treneri

“Blue Jackets” ĢM: Mans darbs ir palīdzēt Merzļikinam atgriezties viņa līmenī

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām