“Blue Jackets” ĢM paveic nelielu brīnumu un paraksta ilgtermiņa līgumu ar somu talantu Laini

22/07/2022 22:05
Nokopēts
Patriks Laine

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” uz četriem gadiem pagarinājusi līgumu ar somu Patriku Laini.

Uzbrucēja alga būs 8,7 miljoni dolāru sezonā, kontrakta kopējā vērtība ir 34,8 miljoni dolāru. Jāatzīmē, ka šovasar Laine atradās ierobežoti brīvā aģenta statusā, līdz ar ko pat saņemot citu komandu piedāvājumus, “Blue Jackets” bija iespēja noturēt spēlētāju klubā, vienkārši atkārtojot nosacījumus. Pēc līguma beigām spēlētājs kļūs par neierobežoti brīvo aģentu.

Aizvadītajā sezonā 24 gadus vecais hokejists laukumā gāja 56 pamatturnīra spēlēs, atzīmējoties ar 26 vārtu guvumiem, 30 rezultatīvām spēlēm un negatīvu lietderību -7. Stenlija kausa izcīņā “Blue Jackets” nespēlēja.

Laine par latviešu vārtsarga Elvja Merzļikina kļuva 2020./2021. gada sezonā. Kopā viņam 101 spēle un 77 (36+41) rezultativitātes punkti. Pirms 2021./2022. gada sezonas līgums ar somu tika pagarināts uz vienu gadu par 7,5 miljoniem dolāru.

Iepriekš vairākkārt tika runāts, ka Laine varētu pamest komandu un pievienoties kādai spēcīgākai vienībai. Taču pēdējā laikā Kolumbusa veikusi vairākus veiksmīgus darījumus, tajā skaitā piesaistot vienu no Kalgari “Flames” uzbrukuma līderiem Džoniju Gudro.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām