Video. “Blue Jackets” hokejisti izcīna jau 12.uzvaru pēc kārtas

24/12/2016 15:50

Ņujorka, 24.dec., LETA. Pie 12.uzvaras pēc kārtas Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta ietvaros piektdien tika Kolumbusas “Blue Jackets” vienība.

“Blue Jackets” savā laukumā ar 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) pieveica Rietumu konferences līderi Monreālas “Canadiens”.

Iepriekšējo reizi Kolumbusas komanda zaudējuma rūgtumu izjutusi vien 27.novembrī.

Pirmo divu trešdaļu laikā “Blue Jackets” izvirzījās vadībā ar 2:0, kad pa vārtiem guva Sems Ganjē un Brendons Sāds. Lai gan 50.minūtē “Canadiens” vienu ripu atguva, panākt sāncenšus šai komandai neizdevās.

“Tikt pie 50 punktiem pirms Ziemassvētku brīvdienām ir lieliski. Puiši noteikti par sevi jūtas lepni,” sacīja “Blue Jackets” galvenais treneris Džons Tortella.

Savukārt pie savas desmitās uzvaras pēc kārtas tikusi Minesotas “Wild” vienība, kas izbraukumā ar 7:4 (1:1, 5:2, 1:1) pārspēja Ņujorkas “Rangers”.

Minesotas vienībai izdevās lieliska otrā trešdaļa, kur tā iemeta piecus vārtus, tostarp trīs piecu minūšu laikā, un lauza cīņas gaitu.

Uzvarētāju labā ar vieniem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās Čārlijs Koils.

Tikmēr savus 400.vārtus karjerā piektdien guva Arizonas “Coyotes” kapteinis Šeins Douns, kura pārstāvētā komanda gan ar 1:4 (0:1, 1:1, 0:2) piekāpās Toronto “Maple Leafs”.

“Blue Jackets” ar 50 punktiem 32 mačos ir visas līgas un Austrumu konferences līdere, kamēr vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Tampabejas “Lightning” ar 37 punktiem 35 spēlēs ieņem desmito vietu. Savukārt pēdējā starp šīs konferences 16 vienībām ar 32 punktiem 33 mačos atrodas Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres”.

Tikmēr Rietumu konferencē vadībā ar 46 punktiem 34 mačos atrodas “Canadiens”.