“Blue Jackets” izziņo vārtsargu gaidāmajam mačam pret “Panthers”

19/04/2021 18:31
Elvis Merzļikins

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” pavēstījusi, ka gaidāmās nakts spēlē vārtus sargās latviešu ripu ķērājs Elvis Merzļikins, bet viņa konkurents Jonass Korpisalo paliks rezervē.

“Blue Jackets” plkst. 2:00 pēc Latvijas laika cīnīsies ar Floridas “Panthers”. Iepriekšējā cīņā “Blue Jackets” ar 1:5 zaudēja Dalasas “Stars”. Merzļikins vārtos stājās pēc spēlētām 33 minūtēm un 34 sekundēm, kad rezultāts jau bija 1:4 un atvairīja 15 no 16 metieniem, tverot 93,8% raidījumu. Korpisalo pirms Merzļikina bija ticis galā ar 12 no 16 metieniem.

Merzļikins šosezon 21 spēlēs, no kurām 17 sāktas pamatsastāvā, vidēji ielaidis 2,97 ripas un atvairījis 91,0% pretinieku metienu. Viņš uz ledus kopumā pavadījis 1112 minūtes, tostarp nospēlējot vienu “sauso” maču.

Tikmēr Korpisalo 31 duelī, no kurām 29 sāktas pamatsastāvā, vidēji ielaidis 3,21 ripas un atvairījis 89,6% metienu. Somijas hokejists uz ledus pavadījis 1645 minūtes, bet “sauso” spēļu viņam šajā sezonā nav. Jāatzīmē, ka gan Merzļikins, gan Korpisalo šosezon ir tikuši katrs pie vienas rezultatīvas piespēles.