“Blue Jackets” izziņo vārtsargu gaidāmajam mačam

15/04/2021 19:34
Elvis Merzļikins

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” pavēstījusi, ka gaidāmās nakts spēlē vārtus sargās latviešu ripu ķērājs Elvis Merzļikins, bet viņa konkurents Jonass Korpisalo paliks rezervē.

“Blue Jackets” plkst. 3:30 viesos cīnīsies ar Dalasas “Stars”. Šajā mačā Merzļikins atgriezīsies vārtos pēc vienas spēles pārtraukuma. 13. aprīļa spēlē pret Čikāgas “Blackhawks” (3:4) vārtus sargāja Korpisalo, bet 11. aprīļa cīņā arī pret “Blackhawks” (3:4) par vārtu drošību rūpējās Latvijas izlases hokejists.

Merzļikins šosezon 19 spēlēs, no kurām 16 sāktas pamatsastāvā, vidēji ielaidis 2,93 ripas un atvairījis 91,1% pretinieku metienu. Viņš uz ledus kopumā pavadījis 1026 minūtes, tostarp nospēlējot vienu “sauso” maču.

Tikmēr Korpisalo 30 cīņās, no kurām 28 sāktas pamatsastāvā, vidēji ielaidis 3,13 ripas un atvairījis 89,9% metienu. Somijas hokejists uz ledus pavadījis 1612 minūtes, bet “sauso” spēļu viņam šajā sezonā nav. Jāatzīmē, ka gan Merzļikins, gan Korpisalo šosezon ir tikuši katrs pie vienas rezultatīvas piespēles.