Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolumbusas “Blue Jackets” vārtus gaidāmajā spēlē pret Pitsburgas “Penguins” sargās Jonass Korpisalo. Mačs sāksies plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.
#CBJ G Joonas Korpisalo will start tonight vs. #Pens.
ReklāmaSaturs turpināsOne other change: D Gabriel Carlsson goes in for Dean Kukan.
— Aaron Portzline (@Aportzline) January 21, 2022
Līdz ar to izpaliks latviešu hokejistu derbijs, jo Elvis Merzļikins paliks rezervē. Pēdējo reizi vārtsargs laukumā devās naktī uz 20. janvāri, kad viņš spēlē pret Filadelfijas “Flyers” atvairīja 33 no 34 metieniem, kaldinot “Blue Jackets” uzvaru ar 2:1.
Šosezon Merzļikins piedalījis 24 spēlēs, atvairot 91% metienu un vidēji ielaižot 3,10 ripas, savukārt divus mačus viņš noslēdza bez ielaistām ripām. Tikmēr Bļugers aizvadījis 38 spēles, kurās latviešu uzbrucējs guvis astoņus vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis pozitīvu lietderību +7.
Ar 53 punktiem 39 mačos “Penguins” ieņem trešo pozīciju Metropolitēna divīzijā. Savukārt “Blue Jackets” ar 37 spēlēs izcīnītiem 37 punktiem atrodas piektajā vietā tajā pašā divīzijā.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu