“Blue Jackets” pārbaudes spēlē pārliecinoši uzvar “Sabres”

29/09/2022 08:11
Kolumbusas

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) turpinājušās pirmssezonas pārbaudes spēles. Vienā no tām Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 4:1 pārspēja Bufalo “Sabres”. Jāpiebilst, ka ne Elvis Merzļikins, ne Zemgus Girgensons šajā mačā nepiedalījās.

Jau pirmajā periodā “Blue Jackets” ieguva divu vārtu pārsvaru, kad precīzi bija Emils Bemstrēms un Kirils Marčenko. Tikmēr otrajā trešdaļā “Sabres” vienus vārtus atguva, kad izcēlās Čeiss Priskijs, bet noslēdzošajās pamatlaika 20 minūtēs izšķirošo pārsvaru Kolumbusas vienībai panāca Jakuba Voračeks un Karsons Mejers.

Spēles sākumā “Blue Jackets” vārtos stājās Daniils Tarasovs, kurš atvairīja deviņus no 10 metieniem, bet otrā perioda vidusdaļā viņš tika nomainīts un turpinājumā vārtus sargāja jaunais talants Džets Grīvs, kurš tika galā ar visiem 11 “Sabres” hokejistu izpildītajiem metieniem.

Vēl šonakt pie panākumiem tika Vašingtonas “Capitals” (3:1 pret Filadelfijas “Flyers), Toronto “Maple Leafs” (3:0 pret Monreālas  “Canadiens”), Čikāgas “Blackhaws” (4:2 pret Detroitas “Red Wings”), Kalgari “Flames” (4:0 pret Edmontonas “Oilers”), Anaheimas “Ducks” (3:1 pret Arizonas “Coyotes”), Sanhosē “Sharks” (3:1 pret Losandželosas “Kings”) un Vegasas “Golden Knights” (7:1 pret Kolorādo “Avalanche”).