Merzļikina “Blue Jackets” izcīna dramatisku uzvaru un iekļūst “play-off” (VIDEO)

06/04/2019 10:08

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) svarīgu uzvaru aizvadītajā naktī izcīnīja Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets”, kas viesos pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 uzveica Ņujorkas “Rangers” vienību, nodrošinot dalību izslēgšanas spēlēs.

Pirmais periods noslēdzās bez vārtu guvumiem, bet otrā sākumā rezultātu atklāja mājinieki, kad precīzs bija Kriss Kreiders. Rezultāts nemainījās līdz trešā perioda sākumam, kad Kolumbusa izlīdzināja rezultātu (Raiens Dzingels).

Nedaudz vairāk nekā piecas minūtes pirms pamatlaika beigām 2:1 viesiem panāca Artēmijs Panarins, taču “Rangers” spēja izglābties – septiņas sekundes līdz trešā perioda beigām precīzs metiens padevās Pāvelam Buhņēvičam.

Papildlaikā vārti netika gūti, bet pēs spēles metienu sērijā uzvaru “Blue Jackets” nodrošināja Panarins.

Kolumbusas vienība izslēgšanas turnīru sasniegusi trešo sezonu pēc kārtas.

Jāatzīmē, ka “Blue Jackets” “play-off” liktenis izšķirsies pēdējā pamatturnīra mačā, kad tā viesosies Otavas “Senators” laukumā. Šajā mačā nepiedalīsies cits latviešu spēlētājs Rūdolfs Balcers, kurš nosūtīts uz fārmklubu Amerikas hokeja līgā (AHL), lai palīdzētu Belavillas “Senators” cīnīties par iekļūšanu AHL “play-off” spēlēs.

Savukārt Merzļikins mačiem netiek pieteikts, bet šobrīd aizvada vien individuālus treniņus un iepazīst NHL vidi.