“Blue Jackets” piemin pirms diviem gadiem traģiski bojāgājušo Kivlenieku (VIDEO)

04/07/2023 17:53
Nokopēts
Matīss Kivlenieks

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” savos sociālajos tīklos publicējusi video par piemiņu latviešu vārtsargam Matīsam Kivleniekam.

Video parādīti fragmenti no Kivlenieka debijas spēles NHL 2020. gada 19. janvārī, kad latvietis slavenajā “Madison Square Garden” atvairīja 31 no 32 metieniem un tika pie savas pirmās uzvaras līgā, “Blue Jackets” apspēlējot Ņujorkas “Rangers” ar 2:1.

“Atmiņas par tevi ir ar mums katru dienu,” rakstīts publikācijā.

Vārtsargu pieminēja arī Latvijas izlases aizsargs Kristiāns Rubīns. “Pagājuši divi gadi bez spožākā un gaišākā smaida mums apkārt, bet viņa klātbūtne ir un būs jūtama vienmēr! Es ticu, ka viņš bija ļoti nozīmīga daļa no mūsu valsts kopīgajiem sasniegumiem – mūsu hokeja Dievs. Nebūtu mēs tur bez viņa! Neviena diena nepaiet bez domas par Tevi – nekad neaizmirsišu, Brač!” uzrakstīja aizsargs.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kristians Rubins (@rubiinss)

Kivlenieks dzīvību zaudēja pirms diviem gadiem traģiskā incidentā ar pirotehniku “Blue Jackets” vārtsarga Menija Legasi mājā. Viņam bija 24 gadi. Jāatzīmē, ka kādreizējais Kolumbusas kluba uzbrucējs Pjērs Liks-Dibuā turpina spēlēt ar 80. numuru par piemiņu latvietim.

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām