“Blue Jackets” trenera asistents izlemj nevakcinēties, viņu nomaina speciālists no fārmkluba

13/09/2021 20:04

Pieredzes bagātais aizsargs Stīvs Makārtijs turpmāk strādās Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” treneru kolektīvā, informē vienība.

Pirms tam viņš strādāja kā Amerikas Hokeja līgas (AHL) komandas Klīvlendas “Monsters” otrais treneris, bet tagad ieņems “Blue Jackets” pašreizējā galvenā trenera Breda Larsena asistenta lomu.

Silvēns Lefevrs, kurš sākotnēji bija galvenā trenera asistents, ir izlēmis nevakcinēties pret Covid-19, tāpēc, saskaņā ar NHL protokolu, viņš nevarēs būt treneru komandā.

Makārtijs pēdējās piecas sezonas aizvadīja Kolumbusas vienības fārmklubā “Monsters”, kas spēlē AHL. Pirms karjeras trenera amatā, viņš kā profesionāls hokejists aizvadīja 16 sezonas, no kurām astoņas arī NHL. 1999.gada NHL draftā ar 23.numuru Makartiju izvēlējās Čikāgas “Blackhawks”. Kopā NHL viņš aizvadīja 302 spēles.

Kā spēlētājs viņš ir arī aizvadījis pāris sezonas Eiropas klubos, tostarp Cīrihes “Lions”, Turku TPS un Ufas “Salavat YulaStīev”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Renē Fāzels
28/09/2021 16:32

Zobārsta 27 gadi IIHF prezidenta amatā – ar ko hokeja sabiedrības atmiņā paliks Fāzels

Aizvadītajā sestdienā Sanktpēterburgā norisinājās starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) kongress, kurā tika ievēlēts jauns organizācijas prezidents. Tam bija jānotiek vēl pagājušajā gadā, taču, paša Renē Fāzela vārdiem runājot, viņš nevarēja atstāt…