“Blue Jackets” uz nākamo maču veic izmaiņas vārtsargu līnijā

17/04/2021 19:46

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” pavēstījusi, ka gaidāmās nakts spēlē vārtus sargās somu ripu ķērājs Jonass Korpisalo, bet viņa konkurents Elvis Merzļikins paliks rezervē.

“Blue Jackets” plkst. 3:00 viesos cīnīsies ar Dalasas “Stars”. Šajā mačā Korpisalo atgriezīsies vārtos pēc vienas spēles pārtraukuma. 13. aprīļa spēlē pret Čikāgas “Blackhawks” (3:4) vārtus sargāja soms, bet 16. aprīļa cīņā pret “Stars” (1:4) par vārtu drošību rūpējās Latvijas izlases hokejists.

Merzļikins šosezon 20 spēlēs, no kurām 17 sāktas pamatsastāvā, vidēji ielaidis 2,99 ripas un atvairījis 90,9% pretinieku metienu. Viņš uz ledus kopumā pavadījis 1086 minūtes, tostarp nospēlējot vienu “sauso” maču.

Tikmēr Korpisalo 30 cīņās, no kurām 28 sāktas pamatsastāvā, vidēji ielaidis 3,13 ripas un atvairījis 89,9% metienu. Somijas hokejists uz ledus pavadījis 1612 minūtes, bet “sauso” spēļu viņam šajā sezonā nav. Jāatzīmē, ka gan Merzļikins, gan Korpisalo šosezon ir tikuši katrs pie vienas rezultatīvas piespēles.

Pieslēgties

Dienas fokusā

10/05/2021 20:31

Merzļikins par “Blue Jackets” vārtsargiem: Neviens nav muļķis, nedomāju, ka mēs abi ar Korpisalo paliksim šeit

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins pēc aizvadītās sezonas izteicis komentārus par atlaisto treneri Džonu Totorellu, kā arī vērtējis komandas situāciju vārtsargu līnijā. Elvis Merzlikins…