“Blues” atspēlē trīs vārtu deficītu un uzvar “Lightning” (VIDEO)

01/12/2021 09:09
Sentluisas

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās vairākas spēles. Vienā no tām Sentluisas “Blues” ar rezultātu 4:3 pēcspēles metienu sērijā pieveica Tampabejas “Lightning”.

Jau pirmajā periodā trīs vārtus iemeta “Lightning”, kad precīzi bija Entonijs Sirelli, Korijs Perijs, kā arī aizsargs Ēriks Černaks. Neskatoties uz lielo deficītu divu nākamo trešdaļu laikā “Blues” izdevās rezultātu izlīdzināt, pateicoties Raienam O’Railijam, Loganam Braunam un Ivanam Barbaševam. Tikmēr pēcspēles metienu sērijā izšķirošo metienu realizēja O’Railijs.

Citā duelī Vašingtonas “Capitals” trīs uzvaru sēriju pārtrauca Floridas “Panthers”, kas “Capitals” apspēlēja ar rezultātu 5:4. Uzvarētājiem pie vārtu guvumiem tika Sems Benets, Sems Reinhārts, Džo Torntons, Etu Luostarinens un Raiens Lombergs. Savukārt “Capitals” labā izcēlās Niks Jensens, Lars Ellers, Konors Makmaikls un Beks Malensins.

Vēl vienā cīņā Minesotas “Wild” ar rezultātu 5:2 uzvarēja Arizonas “Coyotes”, svinot ceturto uzvaru pēc kārtas. “Wild” sastāvā golu iemeta Jonass Brodins, Kirils Kaprizovs, Markuss Folinjo, Joels Eriksons un Džordans Grīnvejs. Pretiniekos veiksmīgākie bija Kleitons Kellers un Antons Stralmans.

Aizvadītajā naktī panākumus svinēja arī Detroitas “Red Wings” (2:1 pret Bostonas “Bruins”), Dalasas “Stars” (4:1 pret Karolīnas “Hurricanes”) un Anaheimas “Ducks” (5:4 pēcspēles metienu sērijā pret Losandželosas “Kings”).