“Blues” neatstāj nekādus variantus “Oilers”, “Capitals” apspēlē “Devils” (VIDEO)

20/03/2019 09:36

Naktī uz trešdienu Nacionālās hokeja līgas (NHL) laukumos tika azivadītas vairākas spēles.

Monreālas “Canadiens” viesos ar 3:1 pārspēja Filadelfijas “Flyers”. Pirmajā un otrajā periodā pa vārtiem viesu labā guva Brendans Galahers un Šejs Vēbers, bet trešajā periodā mājinieku uzbrucējam Šonam Kuturjē izdevās pārsvaru samazināt. Punktu mačam pielika Makss Domi – 3:1.

Citā mačā Nešvilas “Predators” savā laukumā ar 3:0 pārspēja Toronto “Maple Leafs”. Pirmajā periodā Braiens Boils izvirzīja vadībā m;ajiniekus, bet trešājā spēles nogrieznī Veins Simonss un Filips Forsbergs panāca 3:0.

Tikmēr Stenlija kausa īpašniece Vašingtonas “Capitals” viesos ar 4:1 apspēlēja Ņūdžersijas “Devils”. Pirmajā periodā komandas apmainījās vārtu guvumiem, bet otrajā spēles nogrieznī viesi guva trīs vārtus pēc kārtas – precīzi bija Brets Konolijs, Jevgeņijs Kuzņevocs un Toms Vilsons.

Sentluisas “Blues” savā laukumā ar 7:2 sagrāva Edmontas “Oilers” komandu. Pirmajā periodā Džordans Švarcs atklāja rezultātu mājiniekiem, bet spēles otrajā nogrieznī astoņu minūšu laikā mājinieki panāca jau 4:0. Viesi gan otrā perioda beigās minūtes laikā divus vārtus atguva, bet mača noslēdzošajā nogrieznī mājinieki guva vēl trīs vārtus.

Ar trim vārtiem un vienu rezultatīvu piespēl šajā mačā izcēlās “Blues” uzbrucējs Džordans Švarcs.

Rietumu konferences līdere Kalgari “Flames” ar 4:2 pārspēja Kolumbusas “Blue Jackets”. Pirmajā periodā Zaks Verenskis izvirzīja vadībā viesus, bet mājinieki divus vārtus atguva. Spēles otrajā nogrieznī Mihails Froliks jau panāca 3:1 mājinieku labā, bet noslēdzošajā periodā komandas apmainījas vārtu guvumiem.

Ņūdžersijas “Devils” – Vašingtonas “Capitals” 1:4 (1:1, 0:3, 0:0);

Karolīnas “Hurricanes” – Pitsburgas “Penguins” 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) – pēcspēles metienu sērijā;

Ņujorkas “Islanders” – Bostonas “Bruins” 0:5 (0:1, 0:2, 0:2);

Ņujorkas “Rangers” – Detroitas “Red Wings” 2:3 (0:1, 0:1, 2:1);

Filadelfijas “Flyers” – Monreālas “Canadiens” 1:3 (0:1, 0:1, 1:1).