“Blues” pamostas trešajā periodā; “Hurricanes” uzvar čempionus un izlīdzina sēriju

19/04/2019 08:41

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās trīs “play-off” cīņas. Izlīdzinājumu sērijā (2-2) pret Stenlija kausa īpašniekiem Vašingtonas “Capitals” panāca Karolīnas “Hurricanes” hokejisti, kuri savu skatītāju priekšā spēja uzvarēt ar 2:1, bet Sentluisas “Blues” spēra soli tuvāk nākamajai kārtai, izcīnot trešo uzvaru sērijā pret Vinipegas “Jets”.

“Capitals” uzvarēja abas spēles mājās, to pašu tagad izdevās izdarīt “Hurricanes” vienībai. Jau cīņas 17. sekundē rezultātu atklāja mājinieku Varens Foegels, bet otrā perioda vidusdaļā “Capitals” rezultātu izlīdzināja, kad vairākuma izspēlē izcēlās Aleksandrs Ovečkins. Perioda izskaņā “Canes” atkal atguva vadību, kuru spēja noturēt līdz spēles beigu sirēnai.

“Hurricanes” vārtos Petrs Mrazeks atvairīja 30 no 31 sāncenšu izdarītā metiena.

Sentluisas “Blues” spēra kārtejo soli pretī Stenlija kausa izcīņas nākamajai kārtai. Izbraukumā ar 3:2 tika pārspēti Vinipegas “Jets” hokejisti, sērijā līdz četrām uzvarām rezultātam kļūstot 3-2.

Spēli krietni veiksmīgāk iesāka mājinieki, pirmajā periodā gūstot divus bezatbildes vārtus. Vispirms acīgākais vārtu priekšā bija Adams Lovrijs, bet perioda vidusdaļā veiksmīgs reids pretinieku zonā izdevās Kevinam Heisam. Otrajā periodā vārti netika gūti, bet “Blues” pamodās trešajā periodā, kad guva trīs vārtus, nokārtojot trešo uzvaru sērijā. Uzvaras vārti Džeidena Švarca kontā, kurš raidīja ripu vārtos 15 sekundes pirms pamatlaika beigu sirēnas.

Sanhose “Sharks” ar 5:2 savu skatītāju priekšā uzveica Lasvegasas “Golden Knights” hokejistus, samazinot rezultāta starpību sērijā līdz 2-3. Rezultātu atklāja čehu uzbrucējs Tomašs Hertls, bet pārsvaru dubultoja Logans Kotjūrs. Vegasa vienus vārtus perioda izskaņā atguva, bet jau otrajā trešdaļā 3:1 nokārtoja Barklejs Gudro. Cīņas izšķirošajās divdesmit minūtēs “haizivis” guva vēl divus vārtus, kamēr Vegasa atzīmējās vienu reizi.