“Blues” panāk izšķirošo maču sērijā pret “Stars” (VIDEO)

06/05/2019 10:14

Naktī uz pirmdienu Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Rietumu konferences pusfināla sestajā spēlē Sentluisas “Blues” viesos ar 4:1 (1:1, 1:0, 2:0) apspēlēja Dalasas “Stars” un panāca izšķirošo septīto spēli.

Jau pirmā perioda otrajā minūtē viesi atklāja rezultātu, kad precīzs ar metienu no zilās līnijas bija Alekss Pietrandželo, bet perioda vidū skaitliskajā vairākumā mājiniekiem izdevās atspēlēties – vārtus guva Tailers Segins.

Otrajā spēles nogrieznī Dāvids Perons izmantoja teicamu komandas biedra piespēli un no vārtu priekšas atjaunoja vadību “Blues” komandai, bet trešā perioda vidū minūtes laikā Džeidens Švarcs un Semijs Bleiss panāca jau 4:1.

Sērijas izšķirošā spēle tiks aizvadīta 8. maijā Sentluisā, pulksten 3.00 pēc Latvijas laika.