“Blues” panāk vadību Rietumu konferences pusfinālā (VIDEO)

30/04/2019 07:30
Seintluisas

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) turpinās Stenlija kausa izcīņa. Rietumu konferences pusfināla sērijā vadībā ar 2-1 izvirzījušies Seintluisas “Blues” hokejisti, kas izbraukumā ar 4:3 (1:1, 1:0, 2:2) pārspēja Dalasas “Stars”.

Spēles rezultātu jau mača otrajā minūtē atklāja “Blues” uzbrucējs Džeidens Švarcs, bet trešdaļas izskaņā vairākumā neizšķirtu pēc Džeisona Specas piespēles panāca Krievijas zvaigzne Aleksandrs Radulovs. Cīņas turpinājumā abas komandas apmainījās vēl ar diviem gūtiem vārtiem: Dalasai precīzi bija Tailers Segīns un Andrjū Kogliano, kamēr viesiem atzīmējās Tailers Bozaks un Alekss Petrandželo.

Uzvaru un vadību sērijā “Blues” komanda panāca nepilnas divas minūtes līdz pamatlaika beigām, kad par to parūpējās uzbrucējs Pats Marūns, kurš saņēma ripu aizvārtē, raidot to pāri Bena Bišopa plecam.

Sērijas pimo maču uzvarēja Seintluisas hokejisti – 3:2, kamēr otrajā spēlē panākumu izcīnīja Dalasa – 4:2.

Rietumu konferences ceturtdaļfinālā “Stars” sešās spēlēs (4-2) apturēja Nešvilas “Predators”, bet “Blues” sešos mačos tika galā ar Vinipegas “Jets” (4-2).