“Blues” uzvar Sanhosē un panāk izlīdzinājumu Rietumu finālā

14/05/2019 07:15

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Rietumu konferences finālsērijā izlīdzinājumu panākuši Seintluisas “Blues” hokejisti, kas izbraukumā a 4:2 (1:0, 3:2, 1:0) pārspēja Sanhosē “Sharks” hokejistus, sērijā atjaunojot līdzsvaru: 1-1.

Spēles rezultātu trešajā minūtē ar precīzu metienu vārtu devītniekā atklāja “Blues” uzbrucējs Džeidens Švarcs. Abas vienības turpinājumā apmainījās ar labām vārtu gūšanas iespējām, tomēr pirmais periods noslēdzās ar tikai vieniem gūtiem vārtiem.

Cīņas turpinājumā “Blues” spēja dubulot pārsvaru: metienu no zilās līnijas realizēja Vinss Dans. “Sharks” nepadevās un jau pēc pāris minūtēm spēja panākt neizšķirtu. Vispirms, nepilnu minūti pēc Dana gūtajiem vārtiem, Logans Kutūrs mazākumā “aizskrēja” izgājienā pret “Blues” vārtu vīru Džordanu Biningtonu – 1:2.

Kutūrs divas minūtes vēlāk guva otros vārtus, kad saņēma labu piespēli no partnera un no iemetiena apļa raidīja ripu garām Biningtonam.

Uzvaras vārtus guva aizsargs Roberts Bertuzo, kurš pieslēdzās uzbrukumam un izmantoja Tailera Bozaka piespēli, lai ar nūjas neerto pusi pārspētu Džounsu. Ceturtos vārtus trešajā periodā guva Oskars Sandkvists, kurš saņēma labu piespēli vārtu priekšā no Aleksandra Stīna.

Sērijas pirmo maču uzvarēja “Sharks” hokejisti, kuri bija pārāki ar 6:3.