Bļugera komanda veic varenu atspēlēšanos (VIDEO)

08/11/2019 08:13

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” piektdien izpildīja 39 metienus pa vārtiem, kas palīdzēja ar 4:3 papildlaikā uzveikt Ņujorkas “Islanders” un pārtraukt divu zaudējumu sēriju.

“Penguins” latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers laukumā pavadīja 12 minūtes un 36 sekundes, no kurām 38 sekundes bija mazākumā. Latvietis rezultativitātes punktus neguva, bet izpildīja vienu spēka paņēmienu, vienreiz bloķēja pretinieku metienu un uzvarēja 40% iemetienu. Bļugeram arī negatīvs lietderības koeficients -1.

“Penguins” nonāca iedzinējos jau pirmā perioda 19. sekundē, kad vārtus guva Keisijs Sizikass. Pēc tam otrajā periodā vēl pa vieniem vārtiem guva Kals Klaterbaks un Adams Pelečs, 40 minūtēm noslēdzoties ar rezultātu 3:0 “Islanders” labā.

Pēdējā periodā pingvīni parādīja raksturu un, pateicoties Džareda Makana, Braiena Rasta un Jevgēņija Malkina vārtu guvumiem, pamatlaiks beidzās ar rezultātu 3:3. Papildlaikā Rasts guva uzvaras vārtus un nokārtoja panākumu savai komandai.

Bļugers šosezon 16 spēlēs guvis divus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Tikmēr citā spēlē vārtsarga Matīsa Kivlenieka pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” ar 3:2 apspēlēja Fīniksas “Coyotes”. Kā zināms, Kivlenieks izpelnījies izsaukumu uz NHL, kamēr cits latvietis Elvis Merzļikins nosūtīts uz AHL vienību Klīvlendas “Monsters”.

Kivlenieks šajā mačā nepiedalījās, bet viņa konkurents Jonass Korpisalo atvairīja 30 no 32 pretinieku metieniem.

Uzvarētājiem vārtus guva Gustavs Nikvists, Emīls Bemstroms un Olivers Bjorkstrands, bet “Coyotes” sastāvā precīzi bija Karls Soderbergs un Jakobs Čičrans.

Komentāri

• Ano Nīms
    08/11/2019 08:50

Kurā vietā ir tieši Merzļikina panākums??? CBJ panākums jā, bet ne Merzļikina, jo viņš vārtos nestāvēja.