Bļugera noraidījums maksā vārtu zaudējumu, “Penguins” piekāpjas mājās (VIDEO)

30/03/2019 08:01

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šonakt trīs uzvaru sēriju pārtrauca Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins”, kas ar rezultātu 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) savā laukumā atzina Nešvilas “Predators” pārākumu.

Bļugers, kā pēdējos mačos ierasts, bija iekļauts “Penguins” otrajā uzbrucēju trijniekā (kopā ar Filu Keselu un Džeredu Makenu) un sev atvēlētajās 8:49 minūtēs nopelnīja divu minūšu noraidījumu par bloķēšanu un uzvarēja 38% iemetienu. Tāpat latviešu uzbrucējs cīņu noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Savā debijas sezonā NHL Bļugers pagaidām 24 spēlēs sakrājis četrus vārtu guvumus, sešas rezultatīvas piespēles, 13 soda minūtes un lietderības koeficientu +8.

“Penguins” iedzinējos nonāca jau otrajā minūtē, kad rezultātu atklāja Kreigs Smits, savukārt otrā perioda izskaņā skaitlisko vairākumu vārtu guvumā pārvērta Viktors Arvidsons, tādējādi panākot 2:0 “Predators” labā. Jāatzīmē, ka Pitsburgas klubs mazākumā nonāca un sekojošos vārtus zaudēja tieši pēc Bļugera noteikumu pārkāpuma.

Nešvila šādu rezultātu noturēja līdz pat cīņas 58. minūtei, kad pēdējās šaubas par viesu uzvaru izdzēsa Pernels-Kārls “P.K.” Subans – 3:0. Nedaudz vairāk kā minūti pirms pamatlaika beigām Niks Bjugstats samazināja deficītu līdz 1:3, taču nopietnus draudus “Predators” panākumam tas nerādīja.

“Penguins” ar 95 punktiem 78 cīņās Austrumu konferences kopvērtējumā ieņem sesto vietu un vēl nav garantējusi dalību “play-off”, tikmēr “Predators” (94 punkti 78 mačos) rietumos ieņem ceturto vietu.

Nākamā spēle Pitsburgas klubam paredzēta naktī uz pirmdienu savā laukumā pret Karolīnas “Hurricanes”.