Bļugera vietā laukumā dodas konkurents, “Penguins” izslēgšanas spēles sāk ar zaudējumu (VIDEO)

11/04/2019 08:37

Latviešu hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” Stenlija kausa izcīņu trešdien viesos sāka ar zaudējumu.

“Penguins” pirmās kārtas pirmajā mačā ar 3:4 papildlaikā piekāpās Ņujorkas “Islanders” vienībai. Līdz ar to rezultāts sērijā ir 1-0 “Islanders” labā.

Uzvarētāju rindās vārtus guva Džordans Eberle, Broks Nelsons, Niks Ledijs un Džošs Beilijs, kurš vienībai izrāva uzvaru papildlaikā, kamēr “Pens” rindās precīzi bija Fils Kesels, Jevgēņijs Malkins un Džastins Šulcs.

Bļugers šajā mačā laukumā neizgāja. Lai arī iepriekš viņš tika iespēlēts ceturtajā uzbrucēju virknējumā, tomēr šoreiz viņa vietā laukumā devās Zeks Astons-Rīzs, kurš nesen kā atgriezies no savainojuma.

Nākamais sērijas mačs Ņujorkā risināsies naktī sestdienu plkst. 2:30 pēc Latvijas laika, bet pēc tam trešā spēle Pitsburgā būs svētdienas vakarā plkst. 19:00 pēc Latvijas laika.

Tikmēr Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” ar 4:3 uzveica spēcīgo Tampabejas “Lightning”, sērijā panākot 1:0.

Lai arī pirmajā periodā Alekss Kilorns, Entonijs Sirelli un Janni Gudrē panāca 3:0 “Ligthning” labā, “Blue Jackets” spēja atspēlēties nākamo 40 minūšu laikā, turklāt izraut uzvaru, jo vārtus guva Niks Folinjo, Dāvids Savārs, Džošs Andersons un Sets Džonss.

Vēl Stenlija kausa izcīņu ar uzvaru sāka Dalasas “Stars”, kas ar 3:2 pārspēja Nešvilas “Predators”. “Stars” panākumu kaldināja šīs sezonas NHL debitants Miro Heiskanens, kuram divi vārti, bet vēl vienu precīzu metienu veica Matss Zukarello. Tikmēr Nešvilai atzīmējās Romans Josi un Pernels Karls Subans.

Uzvaras svinēja arī Sanhosē “Sharks” un Sentluisas “Blues” vienības. Sanhosē ar 5:2 pārspēja Lasvegasas “Golden Knights”, bet “Blues” ar 2:1 uzveica Vinipegas “Jets”.