Bļugera pārstāvēta “Penguins” nespēj atrast kopsaucēju ar Malkinu un Letangu par jaunajiem līgumiem

29/06/2022 13:15
Nokopēts
Sidnijs Krosbijs, Jevgēnijs Malkins un Kriss Letangs

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pistburgas “Penguins” joprojām nav spējusi atrast kopsaucēju par līgumu noslēgšanu ar vienības zvaigznēm Jevgēņiju Malkinu un Krisu Letangu, vēsta “The Athletic”.

Abi komandas veterāni pēc sezonas kļuvuši par neierobežoti brīvajiem aģentiem. Aizsarga Letanga puse vēlas piecu gadu līgumu ar algu virs astoņiem miljoniem dolāru, kamēr klubs gatavs piedāvāt vien trīs gadu kontraktu. Ja klubs piekritīs uz kanādieša finansiālām prasībām, tad viņa alga kļūs lielāka, jo iepriekš viņš pelnīja 7,25 miljonus dolāru sezonā.

Līdzīga situācija ir arī ar Malkinu – klubs un spēlētājs pagaidām nav spējuši vienoties nedz par līguma termiņu, nedz par tā vērtību. Kā raksta “The Athletic”, aģentu un arī dažu ekspertu vidu pastāv viedoklis, ka iespēja par Malkina aiziešanu no kluba kļūst arvien lielāka. Iepriekš Malkina alga bija 9,5 miljoni dolāru par sezonu.

Abi hokejisti visu savu karjeru līdz šim pavadījuši Pitsburgā. 2005. gada drafta 62. numurs Letangs 16 sezonu laikā piedalījies 941 pamatturnīra spēlē un 149 “play-off” turnīra mačos, savukārt 2004. gada drafta otrais numurs Malkins 16 sezonās laukumā gājis 981 pamatturnīra un 177 “play-off” spēlē. Gan Letangs, gan Malkins ir trīskārtējie Stenlija kausa ieguvēji.

Jāatzīmē, ka komandas kapteiņa Sidnija Krosbija līgums ir spēkā līdz 2025. gadam.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām