Bļugera pārstāvētā “Penguins” nonāk soļa attālumā no izkrišanas “play-off” turnīrā

14/04/2019 21:49

Latviešu uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” savā laukumā ar 1:4 (1:2, 0:0, 0:2) piekāpās Ņujorkas “Islanders” vienībai.

Bļugers šim mačam netika pieteikts. “Penguins” NHL izslēgšanas spēļu turnīrā Austrumu konferences pirmajā kārtā sērijā līdz četrām uzvarām nonāca iedzinējos ar 0-3.

Pirmā perioda 13. minūtē Gerets Vilsons izvirzīja vadībā “Penguins” komandu, bet vien 28 sekundes vēlāk viesiem rezultātu izlīdzināja Džordans Eberle. Vēl pēc minūtes viesus jau vadībā izvirzīja Broks Nelsons.

Otrajā periodā vārti netika gūti, bet mača trešajā nogrieznī Leo Komarovs panāca 3:1 viesu labā. Punktu mačam pēdējā minūtē pielika Anderss Lī, kurš panāca 4:1.

Pirmājā mačā “Penguins” piekāpās ar 3:4 pagarinājumā, bet otrajā mačā, kad Stenlija kausa izcīņā debitēja arī Bļugers, pitsburgieši atzina “Islanders” pārākumu ar 1:3.

Sērijas ceturtais mačs tiks aizvadīts 17. aprīlī pulksten 2.30 pēc Latvijas laika Pitsburgā.