“Penguins” ģenerālmenedžeris: Mums nāksies šķirties no vairākiem hokejistiem

Teodors Bļugers, sportazinas.com
Foto: NHL

Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas () kluba Pitsburgas “Penguins” ģenerālmenedžeris Džims Rutenfords pavēstījis par komandas kompektācijas plāniem starpsezonā.

“Mums nāksies šķirties no vairākiem hokejistiem, lai mums būtu pietiekami vietas zem algu griestiem. Iespējams, runa ir par diviem spēlētājiem, pārmaiņas ir ieplānotas, tomēr pagaidām bez konkrētiem uzvārdiem,” sacīja funkcionārs.

“Teikšu tā: nedomāju, ka mūsu sastāvā bus pārmaiņas, kuras varētu nosaukt par apjomīgām. Komandai vajadzīgas korekcijas, tas arī viss. Domāju, ka pārmaiņas būs tieši aizsardzībā – par to esam daudz domājuši. Mums ir hokejisti, kurus esam gatavi ziedot, tādēļ tur varam gaidīt pārmaiņas,” turpināja Rutenfords.

Kā zināms, aizvadītajā nedēļā nojuka maiņas darījums, kas vienu no “Penguins” līderiem Filu Keselu nogādātu Minesotas “Wild” rindās, kamēr Džeisons Zakers dotos pretējā virzienā. Keselam līgumā iestrādāta opcija, kas hokejistam ļauj bloķēt maiņas darījumus uz viņam netīkamām komandām.

“Mums jābūt uzmanīgiem brīvo aģentu tirgū,” sacīja ģenerālmenedžeris. “Var likties, ka mums jāparaksta nopietns spēlētājs līdz 1.jūnijam, bet jāsaprot, ka mums ir arī jaunie Markuss Petersons un Džereds Makkans, kuri pelnījuši jaunus līgumus ar algas pielikumu. Par to nevaram aizmirst. Pārrunas notiek nepārtraukti, tādēļ nekad nevaru teikt, ka nekas nenotiek. Sarunu intensivitāte pieaug, bet jaunumi parādīsies, kad pietuvosimies NHL draftam,” noslēdza Rutenfords.

Aizvadītajā sezonā savu debiju NHL un Pitsburgas vienībā piedzīvoja Teodors Bļugers. 24 gadus vecajam centra uzbrucējam debijas sezonā NHL tika atvēlētas 28 spēles, kurās sakrāti 10 rezultativitātes punkti: seši vārtu guvumi un četras piespēles.

Bļugeram pēc šīs sezonas noslēdzas vienošanās ar “Penguins”, hokejistam kļūstot par ierobežoti brīvo aģentu. Paredzams, ka Pitsburga Latvijas hokejistam izteiks kvalifikācijas piedāvājumu, saglabājot tiesības uz viņu arī gaidāmajā sezonā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par