Bļugera un Balcera pārstāvētās komandas piedzīvo zaudējumus NHL pārbaudes spēlēs

20/09/2018 08:41
Rūdolfs Balcers, Sportazinas.com

Latvijas jauno hokejistu Rūdolfa Balcera un Teodora Bļugera pārstāvētās vienības ceturtdien piedzīvoja zaudējumus Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārbaudes spēlēs.

Balcera pārstāvētā Otavas “Senators” ar 1:4 (0:0; 0:1; 1:3) atzina Toronto “Maple Leafs” pārākumu.

Latvietis uz ledus pavadīja 13 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā Balcers pa vārtiem neuzmeta, taču izpildīja divus spēka paņēmienus un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens. Balcers arī vienu minūti un 41 sekundi laukumā pavadīja spēlējot vairākumā.

Tikmēr Bļugera pārstāvētā “Penguins” vienība ar 2:3 (0:0; 1:1; 1:1; 0:1) papildlaikā piekāpās Detroitas “Red Wings” hokejistiem.

Bļugers nospēlēja 18 minūtes un divas sekundes, no kurām divas minūtes un 53 sekundes pavadīja mazākumā. Bļugers ar metieniem pa vārtiem neizcēlās un izpildīja trīs spēka paņēmienus. Tāpat latvietis uzvarēja 63% iemetienu, kas bija otrs labākais rādītājs komandā. Arī Bļugeram mačā negatīvs lietderības koeficients mīnus divi.

Jau vēstīts, ka latviešu vārtsargs Matīss Edmunds Kivlenieks, spēlējot Kolumbusas “Blue Jackets” rindās, pirmdien guva traumu pārbaudes spēlē pret Bufalo “Sabres” vienību, kuru pārstāv Zemgus Girgensons. Savukārt trešdien Bļugers atdeva rezultatīvu piespēli spēlē pret “Sabres”.

NHL komandu pirmssezonas treniņnometnēs šosezon ir Girgensons (Bufalo “Sabres”), Bļugers (Pitsburgas “Penguins”), Balcers (Otavas “Senators”), Kivlenieks (Kolumbusas “Blue Jackets”) un Kristofers Bindulis (Vašingtonas “Capitals”).