Bļugera un Merzļikina pārstāvētie klubi nespēj uzvarēt (VIDEO)

29/03/2023 08:29
Teodors Bļugers

Latvijas uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vegasas “Golden Knights” un vārtsarga Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” otrdien cieta zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā. Vegasas “Golden Knights” mājās piekāpās Edmontonas “Oilers” – 4:7 (2:3, 1:3, 1:1), apraujoties četru uzvaru sērijai.

Bļugers šajā cīņā uz ledus bija 12 minūtes un 11 sekundes, pielietojot divus spēka paņēmienus, reizi pārķerot ripu, uzvarot 39% iemetienu un cīņu pabeidzot ar +/- rādītāju -2. Mājinieku rindās divus vārtus guva Žonatans Maršeso, bet divas rezultatīvas piespēles sakrāja aizsargs Alekss Pjetrandželo. Viesiem ar pieciem (1+4) rezultativitātes punktiem izcēlās Raiens Nūdžents-Hopkinss, trīs rezultatīvas piespēles sakrāja Konors Makdeivids, bet vārti un rezultatīva piespēle Leo Draizaitla kontā.

Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” viesos piekāpās Ņujorkas “Rangers”, kas izrādījās pārāka ar 6:2 (3:2, 1:0, 2:0). Merzļikins kājas savainojuma dēļ nebija iekļauts sastāvā.

Vārtos Maikls Hačinsons atvairīja 30 no 35 metieniem, bet mājinieku vārtos Igors Šestjorkins tika galā ar 28 metieniem. Kolumbusas vienībā abu vārtu gūšanā piedalījās Džonijs Gudro (1+1). Uzvarētājiem pa diviem rezultativitātes punktiem sakrāja Artemijs Panarins, Vinsents Tročeks, Mika Zibanejads (visiem – 1+1), Aleksī Lafrenjērs un aizsargs Edams Fokss (abiem – 0+2). Jau astotajā minūtē mājinieki panāca 3:0 pārsvaru.

“Golden Knights” ar 98 punktiem 74 mačos ir pirmā Rietumu konferencē, bet “Blue Jackets” ar 53 punktiem 73 dueļos ir pēdējā vietā līgā.