Bļugeram 10 minūšu noraidījums, “Penguins” turpina uzvaru gājienu (VIDEO)

21/11/2022 07:46
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 5:3 apspēlēja Čikāgas “Blackhawks”, svinot trešo panākumu pēc kārtas.

Bļugers laukumā pavadīja 14 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā izcēlās ar vienu metienu pa vārtiem, vienu spēka paņēmienu, diviem bloķētiem pretinieku metieniem, uzvarētiem 33% iemetienu, kā arī nopelnītām 10 soda minūtēm spēles izskaņā.

Jau mača 64. sekundē vadībā izvirzījās “Penguins”, kad precīzs bija Broks Makgins, bet perioda turpinājumā komandām vēl vārtu gūt neizdevās. Arī otro trešdaļu veiksmīgi iesāka Pitsburgas klubs, kas jau piektajā minūtē bija vadībā ar 3:0, pateicoties Jevgēņijam Malkinam un Rikardam Rakelam. Tikmēr pēc nedaudz vairāk kā piecām minūtēm “Blackhawks” labā vienus vārtus atguva Džujhars Haira, bet vēl vēlāk Patriks Keins samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Četras minūtes un 11 sekundes līdz pamatlaika beigām Čikāgas vienības uzbrucējs Filips Kuraševs iemeta vienības trešos vārtus, panākot izlīdzinājumu. “Blackhawks” prieki gan nebija ilgi, jo jau pēc 57 sekundēm ripu viņu vārtos raidīja Sidnijs Krosbijs, bet pamatlaika pēdējā minūtē ripu tukšos vārtos iemeta Džefs Kārters, nodrošinot “Penguins” uzvaru.