Bļugeram 1+1, Gudļevskis nomaina Gibonsu komandas zaudējumā

16/12/2017 10:44

Aizvadītajā naktī Amerikas hokeja līgā (AHL) spēles aizvadīja Teodora Bļugera un Kristera Gudļevska pārstāvētie klubi, abiem izbraukumos piedzīvojot neveiksmes.

Teodora Bļugera pārstāvētā Vilkšēras/Skratonas “Penguins” viesos ar 3:7 (1:2,1:3,1:2) piekāpās Hārtfordas “Wolf Pack” hokejistiem. Neskatoties uz graujošo zaudējumu, latviešu uzbrucējs spēli pabeidza ar gūtiem vārtiem, rezultatīvu piespēli un pozitīvu lietderības koeficientu (+1). Šajā sezonā Bļugers 25 spēlēs izcēlies ar sešiem vārtiem, septiņām rezultatīvām piespēlēm, kā arī sešām soda minūtēm un pozitīvu lietderības koeficientu (+3).

Tikmēr Kristers Gudļevskis spēli pret Springfīldas “Thunderbirds” iesāka uz rezervistu soliņa, kamēr spēli Bridžportas „Sound Tigers” vārtos uzsāka Kristofers Gibsons. Somu vārtsargam šī nebija veiksmīgā spēle, un spēles 35. minūtē, kad Gibonss ielaida savos vārtos piekto ripu, vārtos stājās Gudļevskis. Latvietis šajā spēlē tika galā ar visiem pieciem pretinieku komandas spēlētāju raidītajiem metieniem, tomēr komandai pietrūka laika, lai panāktu vismaz neizšķirtu.

Šajā sezonā Gudļevskis aizvadījis 12 spēles, kuru laikā atvairījis 89,4% metienus, savos vārtos vidēji spēlē ielaižot 2,82 ripas.

Austrumkrasta hokeja līgā (ECHL) ar rezultatīvu piespēli komandas zaudējumā izcēlās Kristofers Bindulis, kurš šī gada sākumā parakstīja trīs gadu līgumu ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubu Vašingtonas “Capitals”. Binduļa pārstāvētā Dienvidkarolīnas “Stingrays” ar 3:4 piekāpās Floridas “Everblades” hokejistiem.

22 gadus vecais aizsargs šajā sezonā aizvadīja sešas spēles AHL, kuru laikā ar atzīmējās tikai ar divām soda minūtēm, taču ECHL Bindulim deviņās spēlēs izdevies gūt divus vārtus un atdot piecas rezultatīvas piespēles.