Bļugeram -2, “Penguins” izdara vairāk metienu, bet ielaiž četrus vārtus (VIDEO)

16/03/2022 08:15
Pitsburgas Penguins

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” ar 1:4 zaudēja Nešvilas “Predators”.

Pirmā perioda izskaņā rezultātu atklāja pretinieku aizsargs Matiass Ekholms. Pēc pārtraukuma Džeiks Gincels panāca izlīdzinājumu, gūstot savus 29. vārtus šosezon, taču 100 sekundes vēlā Taners Žano atkal izvirzīja “Predators” vadībā, savukārt soms Ēli Tolvanens panāca jau 1:3. Punktu spēles priekšpēdējā minūtē pielika Jakovs Treņins, iemetot ripu tukšos vārtos. Spēles laikā “Penguins” izdarīja 36 metienus, savukārt pretiniekiem četru vārtu gūšanai bija nepieciešami vien 25 metieni.

Bļugers laukumā pavadīja 12 minūtes un 55 sekundes, no tām trīs minūtes un 12 sekundes mazākumā. Latvietis izdarīja trīs metienus pa vārtiem, kā arī bloķēja vienu metienu, maču noslēdzot ar negatīvu lietderību -2.

Ar 81 punktu 61 spēlē “Penguins” ieņem trešo vietu Metropolitēna divīzijā. Nākamo spēli Pitsburga aizvadīs naktī uz 18. martu plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Sentluisas “Blues”.