Bļugeram aktīva spēle uzbrukumā, “Penguins” pārliecinoši uzvar (VIDEO)

21/01/2023 07:36
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 4:1 apspēlēja Otavas “Senators” hokejistus.

Bļugers laukumā pavadīja 16 minūtes un 24 sekundes, kuru laikā izpildīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, divreiz bloķēja pretinieku metienus, uzvarēja 43% iemetienu, maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu 0. Jāpiezīmē, ka trīs minūtes un 42 sekundes Bļugers nospēlēja skaitliskajā mazākumā.

Pirmajā periodā “Penguins” vadībā, realizējot skaitlisko vairākumu, izvirzīja Rikards Rakels, bet jau pēc 43 sekundēm Pitsburgas vienības pārsvaru uz rezultāta tablo palielināja Džeisons Zakers.

Otrās trešdaļas otrajā pusē jau 3:0 “Penguins” labā panāca Džeiks Gencels. Pašā perioda izskaņā “Senators” vienus vārtus izdevās atgūt, kad precīzs bija Breidijs Tkačaks. Savukārt noslēdzošajās pamatlaika 20 minūtēs punktu pārliecinošai uzvarai pielika Gencels, gūstot savus otros vārtus šajā spēlē.