Bļugeram daudz darba mazākumā, “Penguins” zaudē, bet saglabā vietu “play-off” zonā (VIDEO)

19/01/2023 06:57
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” papildlaikā ar 4:5 zaudēja Otavas “Senators”.

Pēc katras no trīs trešdaļām rezultāts bija neizšķirts, pamatlaikam noslēdzoties ar 4:4. Papildlaiks gan sanāca visai īss, jo jau tā 25. sekundē Bredijs Tkačaks atnesa uzvaru Kanādas klubam. “Senators” piederēja iespaidīgs pārsvars metienos – 40 pret 19.

Bļugers laukumā pavadīja 14 minūtes un 56 sekundes, no tām gandrīz sešas minūtes mazākumā. Latvietis izdarīja vienu metienu pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un divas reizes stājās ripas ceļā.

“Penguins” rindās pa trīs punktiem guvuši Jevgēņijs Malkins (1+2) un komandas kapteinis Sidnijs Krosbijs (0+3). Otavas komandā fantastisku sniegumu demonstrēja uzvaras vārtu autors Tkačaks, kuram četri (1+3) punkti.

Pitsburgas klubam tas bija trešais zaudējums četros mačos. Nākamo spēli komanda aizvadīs naktī uz 21. janvāri plkst. 2:00 pēc Latvijas laika, atkārtoti tiekoties ar “Senators”.