Bļugeram iespaidīgs sniegums un pirmās zvaigznes gods (VIDEO)

23/12/2017 09:11

Latvijas izlases uzbrucējs Teodors Bļugers Amerikas hokeja līgas spēlē (AHL) guva divus vārtus, palīdzot sevis pārstāvētajai Vilkšēras/Skratonas “Penguins” vienībai papildlaikā ar 4:3 gūt uzvaru pār Binghamtonas “Devils” hokejistiem.

Spēles ceturtajā minūtē Bļugers atklāja spēles rezultātu, kad veiksmīgi atvērās vārtu priekšā, saņēma partnera piespēli un pārspēja “Devils” vārtsargu. Pirmajā periodā “pingvīni” pārsvaru dubultoja, bet “Devils” metās atspēlēties un guva trīs bezatbildes vārtus, nonākot vadībā. “Penguins” uzbrucējs Džerets Bartons trešajā periodā rezultātu izlīdzināja, bet Bļugers papildlaika pēdējā minūtē pielika punktu – 4:3.

Bļugers tika atzīts par spēles spožāko zvaigzni. Uzbrucēja abi izdarītie metieni pa vārtiem bija precīzi, bet spēli Bļugers noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Šajā sezonā centra uzbrucējs AHL aizvadījis 27 spēles, guvis astoņus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

Citā spēlē latviešu uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhose “Barracuda” ar 3:1 svinēja uzvaru pār Teksasas “Stars”. Balcers trīs reizes meta pa vārtiem, bet spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Latviešu jaunais vārtsargs Matīss Kivlenieks atvairīja 25 metienus, bet viņa pārstāvētā Klīvlendas “Monsters” vienība ar 2:5 atzina Milvolki “Admirals” pārākumu. Zaudējumu piedzīvoja arī cita latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Bridžportas “Sound Tigers”, kas ar 2:5 piekāpās Springfildas “Thunderbirds”. Gudļevskis atvairīja 23 no 27 pretinieku izdarītajiem metieniem.