Bļugeram izcila piespēle un pozitīva lietderība, “Penguins” trešajā periodā piedzīvo murgu pret “Kings” (VIDEO)

14/01/2022 08:29
Teodors Bļugers

Aizvadītajā Nacionālajā hokeja līgā (NHL) savu 14. rezultativitātes punktu šosezon nopelnīja latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers, kura pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 2:6 smagi piekāpās Losandželosas “Kings”, neskatoties uz to, ka vēl pēdējās trešdaļas sākumā rezultāts bija neizšķirts.

Bļugers atdeva izcilu piespēli Radimam Zohornam, kurš trešā perioda sākumā panāca 2:2. Bļugers labi pacīnījās aiz pretinieku vārtiem, ieguva ripu un, teju neskatoties uz Zohornu, meistarīgi to nogādāja komandas biedram, kurš darbu paveica godam. Bļugers kopumā spēlēja 14:58 minūtes (3:18 mazākumā), divreiz meta pa vārtiem un pamanījās nopelnīt pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Pitsburgas rindās pozitīva lietderība bija tikai Bļugeram, Zohornam un Dominikam Saimonam, viņiem esot laukumā abos vārtu guvumos. Līdz Zohornas vārtiem situācija bija cerīga, jo rezultāts vēstīja 2:2. “Kings” sastāvā iepriekš precīzi bija Anže Kopitars un Dastins Brauns, bet pingvīniem vārtus guva arī Kriss Letangs, tomēr trešais periods “Penguins” pārvērtās murgā, jo neilgi pēc Zohornas vārtiem nedaudz vairāk kā vienas minūtes ietvaros “Kings” rindās vārtus guva Maikijs Andersons, Viktors Arvidsons un Kopitars, būtībā nokautējot Pitsburgu un panākot 5:2 īsā laikā. Šons Durzi mača izskaņā vēl pēdējo reizi sāpināja “Penguins”, iemetot sestos komandas vārtus (6:2).

Nākamo spēli “Penguins” aizvadīs 16. janvārī plkst. 5:30 viesos pret Rūdolfa Balcera pārstāvēto Sanhosē “Sharks”.